Posilnenie vzťahov k vzdelávacím predmetom cez obrazy a príbehy

Žiaci boli vyše roka na dištančnej výučbe a teraz sa začali postupne vracať do bežného chodu vyučovania. Každé dieťa si však počas roka doma niečím prešlo... Ako zistiť, aký vzťah má žiak k predmetu? Ako podporiť motiváciu žiaka rozumieť predmetu? Ako prepojiť predmet s využitím pre pomoc iným?

Webinár vznikol v júni 2021, počas postupného návratu detí do škôl po druhej vlne koronavírusu a reaguje na novovzniknuté problémy detí, ktoré sa vzdelávali dištančne.

"Opäť to bolo plné skúseností a skvelých podnetov! Ta hodina vždy rýchlo zbehne :) "

"Premyslene skoncipovaná téma."

"Páčilo sa mi prepojenie teórie s praxou."

Zdroj: Spätná väzba účastníkov webinára