Návrat nízkomotivovaných skupín žiakov do prezenčnej formy vyučovania

Ako motivovaž žiakov z nízkomotivovaných skupín? Čo urobiť, keď už sú v prezenčnej výčbe, aby sa začali tešiť do školy? Rady a typy ako motivovať nie len žiakov ale aj ich rodičov.

Webinár vznikol v máji 2021, počas postupného návkratu detí do škôl po druhej vlne koronavírusu a reaguje na novovzniknuté problémy detí, ktoré sa vzdelávali dištančne...

"To, že ja si myslím, že viem ako sa nizkomotivované deti cítia a majú, nie je pravda. Úplne som otvárala oči a uši, na čo všetko si dať pozor. NAjbližšia osoba, videopozdrav, listy a mnoho ďalších tipov ako na to. Zanechal stopu, myšlienky, nad ktorými musím porozmýšľať."

"Potvrdila som si niektoré techniky, ktoré sa snažím pri deťoch využívať. A naučila som sa nové. Tým, že chýba supervízia na školách, aspoň takto cez webináre je to dobré si vypočuť veci a inšpirovať sa, prípadne sa v tom nájsť a povedať si, že vlastne niečo také aj robím."

Zdroj: Spätná väzba účastníkov webinára