Návrat nízkomotivovaných skupín žiakov do prezenčnej formy vyučovania

Dĺžka videa: 1:02:15

Ako motivovaž žiakov z nízkomotivovaných skupín? Čo urobiť, keď už sú v prezenčnej výčbe, aby sa začali tešiť do školy? Rady a typy ako motivovať nie len žiakov ale aj ich rodičov. 

Webinár vznikol v máji 2021, počas postupného návkratu detí do škôl po druhej vlne koronavírusu a reaguje na novovzniknuté problémy detí, ktoré sa vzdelávali dištančne...

Čo si odniesli účastníci webinára na prácu so žiakmi? 

"To, že ja si myslím, že viem ako sa nizkomotivované deti cítia a majú, nie je pravda. Úplne som otvárala oči a uši, na čo všetko si dať pozor. NAjbližšia osoba, videopozdrav, listy a mnoho ďalších tipov ako na to. Zanechal stopu, myšlienky, nad ktorými musím porozmýšľať."

"Potvrdila som si niektoré techniky, ktoré sa snažím pri deťoch využívať. A naučila som sa nové. Tým, že chýba supervízia na školách, aspoň takto cez webináre je to dobré si vypočuť veci a inšpirovať sa, prípadne sa v tom nájsť a povedať si, že vlastne niečo také aj robím."

Zdroj: Spätná väzba účastníkov webinára

Sériu webinárov, ktoré pomôžu školám lepšie sa pripraviť na prechod z dištančného na prezenčné vzdelávanie, podporil Nadačný fond Slovenských elektrární pri Nadácii Pontis a Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis.

  Máte prístup do Online živej knižnice?

  Pre prístup k tomuto webináru potrebujete mať aktívne ročné predplatné Online živej knižnice alebo zakúpený prístup k webináru. Pre pokračovanie sa zaregistrujte. Ak už máte predplatné alebo zakúpený prístup k webináru alebo ide o bezplatný webinár, prihláste sa, prosím.

  Cena: 4,90
  Prístup na: 10 dní

  Materiály

  K webináru neexistujú žiadne materiály.

  Online živú knižnicu prevádzkuje EDUMA, n.o.
  www.eduma.sk