Kyberšikana a šikana: pohľad expertiek - otázky a odpovede

Dĺžka videa: 1:20:33

Na tému šikany a kyberšikany sme sa v tomto webinári pozreli z pohľadu odborníčok, psychologičiek, ktoré sa téme intenzívne venujú.

Dozviete sa, prečo je lepšie, ak sa šikana podchytí čo najskôr a prečo si s týmto problémom samotné deti alebo mladí často nevedia poradiť. S akými rizikami sa spája používanie internetu a ako sa brániť kyberšikane. Množstvo zaujímavých informácií z oblasti prevencie sociálnopatologických javov, porúch správania, agresivity, šikanovania sa dozviete od Evy Smikovej, ktorá sa venuje vedecko-výskumnej činnosti vo Výskumnom ústave detskej psychológie a patopsychológie. 

O skúsenosť koordinátorky a psychologičky internetovej poradne pre mladých IPčko, sa s vami podelí Lenka Nemcová. 

Webinár odpovedá aj na otázky z publika, ako napríklad - čo robiť v prípade, že rodičia dieťaťa nespolupracujú so školou alebo ako riešiť situáciu, keď je šikanovaný učiteľ.

  Máte prístup do Online živej knižnice?

  Pre prístup k tomuto webináru potrebujete mať aktívne ročné predplatné Online živej knižnice alebo zakúpený prístup k webináru. Pre pokračovanie sa zaregistrujte. Ak už máte predplatné alebo zakúpený prístup k webináru alebo ide o bezplatný webinár, prihláste sa, prosím.

  Cena: 8,90
  Prístup na: 10 dní

  Materiály

  K webináru neexistujú žiadne materiály.

  Online živú knižnicu prevádzkuje EDUMA, n.o.
  www.eduma.sk