Budovanie a posilnenie vzťahov medzi učiteľmi a rodičmi

Webinár vedie Janette Motlová a je určený pre učiteľov všetkých typov škôl, obzvlášť vhodný je pre triednych učiteľov.

Dozviete sa, ako pracovať so skupinou nízkomotivovaných rodičov a ako s rodičmi, ktorí sú premotivovaní, čo môžete urobiť pre posilnenie vzťahov s rodičmi vašich žiakov na začiatku školského roka, počas neho a na konci.

Zlepšenie vzťahov s rodičmi zvýšuje šance každého dieťaťa, že bude rásť, učiť sa a rozvíjať svoje talenty a pomáha aj pri riešení problematických situácií.