Ako pripraviť kvalitný a úspešný projekt?

Trápite sa písaním projektových žiadostí? Premýšľate, ako tvoriť inovatívne, zmysluplné a užitočné projekty? Alebo ako posunúť vašu organizáciu o krok vpred?

Webinár je určený pre neziskové organizácie, firmy, samosprávy, Centrá voľného času, Komunitné centrá a pre všetkých, ktorí sa venujú písaniu projektov. Viedla ho Janette Motlová, autorka a spoluautorka inovatívnych a finančne podporených projektov na národnej a medzinárodnej úrovni.

Ak sa Vám bude webinár páčiť a môžete využiť aj možnosť 60-min. individuálnej konzultácie so Janette, na ktorej si doladíte návrh a detaily Vášho projektu.

Konzultáciu je možné objednať si v cene 38 Eur (nie sme platcami DPH) tak, že nám napíšete email na info@eduma.sk. Následne Vám zašleme e-mail s výzvou pre úhradu faktúry.

Želáme Vám príjemne a užitočne strávený čas počas sledovania tohto webinára.