Ako pripraviť kvalitný a úspešný projekt?

Dĺžka videa: 02:26:32

Trápite sa písaním projektových žiadostí? Premýšľate, ako tvoriť inovatívne, zmysluplné a užitočné projekty? Alebo ako posunúť vašu organizáciu o krok vpred?

Webinár je určený pre neziskové organizácie, firmy, samosprávy, Centrá voľného času, Komunitné centrá a pre všetkých, ktorí sa venujú písaniu projektov. Viedla ho Janette Motlová, autorka a spoluautorka inovatívnych a finančne podporených projektov na národnej a medzinárodnej úrovni.

Ak sa Vám bude webinár páčiť a môžete využiť aj možnosť 60-min. individuálnej konzultácie so Janette, na ktorej si doladíte návrh a detaily Vášho projektu. 

Konzultáciu je možné objednať si v cene 38 Eur (nie sme platcami DPH) tak, že nám napíšete email na info@eduma.sk. Následne Vám zašleme e-mail s výzvou pre úhradu faktúry.

Želáme Vám príjemne a užitočne strávený čas počas sledovania tohto webinára.

  Máte prístup do Online živej knižnice?

  Pre prístup k tomuto webináru potrebujete mať aktívne ročné predplatné Online živej knižnice alebo zakúpený prístup k webináru. Pre pokračovanie sa zaregistrujte. Ak už máte predplatné alebo zakúpený prístup k webináru alebo ide o bezplatný webinár, prihláste sa, prosím.

  Cena: 14,90
  Prístup na: 10 dní

  Materiály

  K webináru neexistujú žiadne materiály.

  Online živú knižnicu prevádzkuje EDUMA, n.o.
  www.eduma.sk