Videometodika: Ako pracovať s extrémizmom pomocou storytellingu

Dĺžka videa: 30:40

Vo videometodike sa dozviete, prečo je práve metóda storytellingu veľmi efektívna pri téme extrémizmu a prevencie radikalizácie a prečo je túto tému kľúčové prinášať do škôl. Metodikou Vás sprevádza Janette Motlová, zakladateľka Edumy. Jej hosťka Jarmila Zsírosová nám odhalí, čo sa skrýva za pojmom extrémizmus a čo je za tým, že si mladých ľudí tento smer vie získať. Spoločne Vám prezradia, čím vzbudíte záujem žiakov a študentov zapojiť sa do aktivít na túto tému a na koho sa pri ich realizácii môžete obrátiť o pomoc.